image

+372 7330345

info@agrovarustus.ee

Meist

AGROVARUSTUS OÜ toodab ja turustab mineraal- ja täiendsöötasid sigadele, veistele, lammastele ja lindudele. Ettevõte asutati 2000. aastal ja põhineb täielikult Eesti kapitalil. Tänaseks on meil valminud uus söödatehas, mis võimaldab toota lisaks mineraalsetele täiendsöötadele ka granuleeritud ja erinevaid energiasöötasid. Uue tehase ehitusega alustasime 2007. aasta novembris. Tehase projekteerisid Taani firma Skiold AS ja Andritz Feed & Biofuel AS eksperdid, kes töötasid välja täisautomaatsed tolmuvabad tootmisliinid ja seadmed, mis paigaldati tehasesse. Uued tootmisliinid alustasid tööd 2012. aasta kevadel. Tehase tootmisliinide projekt on oma kompaktsuse poolest ainulaadne Euroopas, võimaldades pakkuda klientidele maksimaalset paindlikkust ja toodete kvaliteeti. Taani firma Daniit AS automaatika abil on võimalik jälgida ja salvestada tootmisprotsessi kvaliteeti igas etapis.

 

Agrovarustus OÜ investeerigud uue tehase ehituseks on olnud üle 4 miljoni euro, millest 1,5 miljoni euro ulatuses on saadud toetust Euroopa Liidu toetusfondist.
Lisaks uuele statsionaarsele söödatehasele oleme toonud turule ka kaks mobiilset söödatehast, mille tootmisvõimsus on 15 tonni tunnis ja mis võimaldavad toota sööta kliendi juures oma toorainest.
Seitsme aastaga on AGROVARUSTUS OÜ-st kasvanud mineraalseid täiendsöötasid tootev kohalik juhtiv tootmisettevõte. Arendame pidevalt oma teadmisi ja müügitegevust, et olla klientidele võimalikult lähedal ja vastata nende ootustele.