image

+372 7330345

info@agrovarustus.ee

Veised

Veistele on Agrovarustus OÜ välja töötanud erinevad täiendsöötade sarjad  lähtudes farmide erinevatele tehnoloogilistele võimalustele ja loomade vajadustele.

 

Eliit mineraalsöödad veistele

Eliit sari – täiendsöötade sari vitamiinide  ja mikro/makroelementide tarbe katmiseks, mis sisaldab palju söömust parandavaid tooraineid ja sobib seega hästi  loomadele käestsöötmiseks.

Eliit Plus sari – täiendsöötade sari vitamiinide ja mikro/makroelementide tarbe katmiseks, mis  sisaldab  täiendavalt ka eluspärmi ja sobib kasutamiseks nii miksersöötmisel kui ka käestsöötmisel.

Eliit Mikser sari – kontsentreeritud  täiendsöötade sari vitamiinide ja mikro/makroelementide tarbe katmiseks, mis  sobib kasutamiseks miksersöötmise puhul.

Eliit Mikser TRT sari –  mineraalsete täiendsöötade sari, kus 4 mikroelementi (Se,Cu,Zn,Mn) on kas täielikult või osaliselt asendatud orgaaniliste mikromineraalidega- Bio-Plex kelaatidega.

Energiasöödad

Eliit Energia 10 000 – kaitstud palmirasva baasil toodetud täiendsööt, mis on mõeldud ratsiooni üldise energiatiheduse tõstmiseks

Eliit Keto Power – propüleenglükooli ja glütserooli sisaldav täiendsööt, mis on mõeldud loomadele veresuhkru taseme kiireks tõstmiseks pärast poegimist. Sobib hästi ka käestsöötmiseks.

Eliit  Robot Liq- vedel, propüleenglükoolil (70%) põhinev energiasööt lüpsilehmadelele kasutamiseks robotfarmides, kui ka  tavafarmides käestsöötmiseks või lisamiseks miksersöödale.

Vasikate starterid

Eliit Prestarter BIO – hoolikalt valitud, hea omastatavusega toorainetest valmistatud granuleeritud prestartersööt vasikatele, mis sobib vasikatele söötmiseks esimese söödana kuni 2 kuu vanuseni.

Eliit Starter BIO – hoolikalt valitud, hea omastatavusega toorainetest valmistatud granuleeritud startersööt vasikatele, mis sobib söötmiseks alates teisest elukuust.

Vasikate eritooted

Piimapulbrid

Kalvolac Power – suurepärase lahustuvusega ainult piimatoorainel põhinev täispiimaasendaja, mis sobib hästi vasikatele piimaautomaadist jootmiseks sünnist  kuni võõrutamiseni  (tootja Nutrifeed BV-Holland).

Kalvolac –  suurepärase lahustuvusega täispiimaasendaja, mis sobib vasikatele piimaautomaadist jootmiseks sünnist  kuni võõrutamiseni  (tootja Nutrifeed BV-Holland)

Isilac – täispiimaasendaja, mis sobib vanemate vasikate jootmiseks, sisaldab vähesel määral ka taimse päritoluga toorainet  (tootja Nutrifeed BV-Holland)

Täispiimaasendaja E-Eliit 1- Eestis toodetud ,ainult piimatoorainel põhinev täispiimaasendaja vasikatele alates 5-ndast elupäevast. Sobib kasutamiseks piimaautomaadist jootmiseks (tootja AS Dessert).

Täispiimaasendaja E-Eliit 3– Eestis toodetud täispiimaasendaja vasikatele alates 15-ndast elupäevast (tootja AS Dessert).

 

Lakuämbrid ja kivid

Lakukivid KNZ – kvaliteetsed ilmastikukindlad lakukivid veistele (valge, punane) soolatarbe katmiseks, kaal 10 kg

Lakuämbrid :

Typ 4 – täiendsööt lüpsilehmadele ja noorkarjale, mis sobib kasutamiseks karjamaale ja rühmasulgu, kaal 22,5kg

Typ TR – täiendsööt kinnislehmadele karjamaale ja rühmasulgu, kaal 22,5 kg

Rind Öko – kontsentreeritud vitamiinide ja mikroelementide sisaldusega täiendsööt lüpsilehmadele ja noorkarjale, mis sobib kasutamiseks karjamaale ja rühmasulgu, kaal 22,5 kg. On sobilik kasutamiseks ka mahetootmises.

 

Info ja tellimine:

Müügijuht ja veterinaarne nõustamine

Assar Tops

+372 56600615

assar@agrovarustus.ee

 

Müügikonsultant ja söötmisalane nõustamine

Kaire Ulst

+372 5144279

kaire@agrovarustus.ee

 

Müügikonsultant ja söötmisalane nõustamine

Sirje Aus

+372 56296606

sirje@agrovarustus.ee

 

Müügikonsultant

Indrek Juhanson

+372 56617254

indrek@agrovarustus.ee